Zahorie.sk on-line sprievodca regiónom Záhorie je portál v ktorom je sieťovaných päť samostatných webstránok.

 

Každá webstránka má samostatný obsah a informácie sú navzájom prepojené a každý web je responzívny. Responzívny web je taký, ktorý sa vie automaticky prispôsobiť zariadeniu, na ktorom je zobrazený. Preto je zameraný na hlavne na mobilné zariadenia (mobilný telefón, tablet). Ešte stále pracujeme na niektorých sekciách, ale viac menej nestal čas si predstaviť jednotlivé bloky.

 

 

Šaštin-100_5756-2

Cestovný ruch – sprievodca záhoráckymi zážitkami

Sprievodca záhoráckymi zážitkami Vám ukáže čo robiť, kam ísť kde jesť, piť a kde sa ubytovať.

Sprievodca záhoráckymi zážitkami Vám poskytne viac ako 200 turistických cieľov, náučné chodníky, trasy pešie, vodné, konské a cyklo  z celého regiónu Záhorie. Objavíte krásnu prírodu, jedinečnú architektúru a bohatú históriu regiónu.

Záhorie treba precítiť! Preniknúť do jeho duše, ochutnať a vychutnať  všetky jeho zákutia, ovoňať farby smútku aj radosti, postupne prísť na to, že záhorácke dni sú korenené vtipom, nadhľadom a nezničiteľnou sebairóniou.

 

 

eMagazin-banner

eMagazín – magazín o kultúre, histórii a cestovnom ruchu

Obsah spravodajstva je cielený nie len na domácich čitateľov, ale hlavne na návštevníkov regiónu. Jeho úlohou je podpora cestovného ruchu v regióne Záhorie, zvýšenie návštevnosti turistických cieľov a kultúrnych podujatí a zvýšenie záujmu o históriu a kultúrne dedičstvo. Formátovo sú to „Výletné noviny“, ktoré sa snažia pôsobiť osvetovo. Spravodajstvo dokresľuje život v mestách a obciach na Záhorí.

 

 

IMG_8627

Kalendár podujatí – kompletný prehľad kultúrnych podujatí

Kalendár podujatí na Záhorí a blízkom okolí je jediný pravidelne aktualizovaný prehľad kultúrneho života v tomto regióne.

Obsah spravodajstva môžu tvoriť kultúrne weby, župné, regionálne, miestne a obecne redakcie, regionálne združenia, regionálne agentúry, kultúrne strediska, kultúrne domy, turistické informačné kancelárie, kiná, divadla, múzeá, galérie, kluby, folklórne a iné súbory, športové kluby, usporiadatelia kultúrnych podujatí a pod.

 

 

IMG_1750_panorama

Mestá a obce – prezentácie miest a obcí regiónu Záhorie

Stránka ponúka prezentáciu miest a obcí regiónu Záhorie a okolie (Myjavské kopanice, Záhorská Bratislava). Zobrazujú sa informácie o polohe, histórii, kultúre, pamiatkach a turistických cieľov. Na záver sú kontakty a mapa mesta alebo obce

 

 

katalog-firiem-banner-web

Katalóg firiem – firmy regiónu Záhorie

Katalóg firiem ponúka webvizitky firiem regiónu Záhorie.

Základné údaje, ktoré sú uvedené pri zaradení firmy do katalógu sú ilustračné foto, text – informácie o firme, vizitka kontakty, mapa, galéria, prepojenie na sociálne siete.

 

 

Projekt je zameraný na podporu cestovného ruchu v regióne, tak aby mal návštevník regiónu dostatočné informácie, ale určite uspokojí potreby občanov regiónu Záhorie. Projekt vznikol s podporou Združenia miest a obcí Záhorie, ktoré má registrovanú doménu www.zahorie.sk. Portál má ďalšie doplňujúce informácie a smerovania, ktoré sa budú priebežne aktualizovať.