zahorie_01

 

Logo ZÁHORIE bolo vytvorené za účelom spojiť všetky okresy, obce a oblasti pod jednu značku, jeden kompaktný celok, ktorý by ich najviac vystihoval. V návrhu loga je nosným prvkom farebná typografia. Písmo bolo vybraté zámerne každé z iného fontu, aby čo najlepšie zdôrazňovalo rozmanitosť regiónu. Tak ako fonty mení sa aj farebnosť.

 

Die sublinguale Form von Fildena 1000 ist das am meisten nachgefragte Produkt in den elektronischen Apotheken fildenakaufen.com in Deutschland. Sildenafil ist in Deutschland nicht ohne Rezept erhältlich. Potenzmittel, die Sildenafil enthalten, erleichtern das Erreichen und verlängern die Dauer einer Erektion, sofern eine sexuelle Stimulation erfolgt. Der Wirkstoff bewirkt eine Entspannung der Gefäßmuskulatur. Durch die erweiterten Gefäße kann mehr Blut in die Schwellkörper des Penis fließen.

Farby sú zvolené intuitívne. Písmenká na začiatku a konci nápisu sú výraznej farby aby logo vizuálne nepadalo na jednu zo strán. Žltá symbolizuje vychádzajúce slnko, piesok, zelená zase borovicové lesy a v modrej sa odzrkadľuje vodná turistika. Minimalistická linka pod nápisom ZÁHORIE nielenže drží všetky písmenká pohromade, ale zároveň znázorňuje reliéf pohoria, z ktorého stúpa názov regiónu, presne tak ako stúpa aj kvalita služieb v tejto oblasti. Logo je podtrhnuté sloganom ,, rozmanitá zem’’, ktorý je výstižný a asociuje sa k zvyšku loga. Font použitý v Claime je Helvetica Neue LT Pro 45 Light. Bol vybraný zámerne, aby svojími čistými líniami len podtrhol rozohraté logo. Logo Záhorie existuje v rôznych variáciách.

 

 

LOGO_manual

 

LOGO_sprievodca_regiónom_krivky

 

Pre printové média je logo doplnené o puzzle. Puzzle symbolizujú vzájomné prepojenie obsahovo rôznoradých webstránok, ktoré ako celok tvoria obraz regiónu.

zahorie-sk-logo-print